top of page

MEIE LUGU

VONWICCA LUKSUSBRÄND

Wicca, tõlkes "Oskus" või ka "Tarkade Oskus", on moderne paganism, sünkreetiline, maa keskne individualistlik religioon. Wicca on kaasaegne filosoofia põimitud lääne okultistliku esoteerika osadega. Wiccad usuvad,et loodus on püha ning meid ümbritsevas maailmas esinevad sünni-, kasvu- ja surmatsüklid kannavad sügavat spirituaalset tähendust ja sõnumit. Kuigi need ühised struktuurid Wiccade seas esinevad, ei ole siiski suudetud kokku leppida sümbolite, riituste, rituaalide ja teoloogia osas. Selle tervisliku individualismi tõttu ei ole ükski Wicca haru tõusnud teiste üle valitsema vaid kõik Wiccad austavad teineteise teekonda.

Von Wicca bränd sai alguse soovist tuua maailma positiivsemat muutust ja teha seda läbi Wicca armastava, loova ja toetava filosoofia.

.

Sündis visioon luua küünlaid, mis töötab sillana erinevate maailmade  — ratsionaalse ja müstilise, kaose ja korra, nähtava ja tundmatu vahel. Me usume, et süüdates leegi, ei valgusta me ainult ruumi, vaid ka oma teadvust, avades uksed uutmoodi tajudele ja võimalustele, mida me ei oskaks muidu ehk isegi ette kujutada.

 

Von Wicca küünlad ei ole lihtsalt tooted, see on elustiil. Need on loodud inimesi nagu sina ja mina aitama, inspireerima ja toetama, olgu meil mure tervise ja hakkama saamise pärast või lihtsalt kirg elu suuremate küsimuste vastu.

 

Meie küünlad on selleks, et aidata sul tuua valgust pimedusse, selgust segadusse

ja soojust üksindusse — üks leek korraga.

spa küünlad boho stiilis söögilaual
naine ja mees embamas lumises metsas

DISAINERID

Von Wicca loojad on Inikariri ja Allar.

Inikariri on mitte ainult kirglik küünlameister, vaid ka filosoofia entusiast, kellel on diagnoositud aktiivsus-tähelepanu häire (ATH) ja autism, mis on andnud talle ainulaadse võime mõista maailma erilisel viisil. Tema terapeudiõpingud, spirituaalsed ja okultistlikud praktikad ning isiklikud kogemused on õpetanud, kui oluline on leida harmooniat ja tasakaalu kaose keskel.

Küünalde valmistamine on Inikariri jaoks teraapiliseks protsessiks, mis aitab keskenduda, kohal olla ja samal ajal luua midagi ilusat ja püha. See viis Allari ja Inikariri soovini tuua valgust mitte ainult enda, vaid ka teiste inimeste ellu.

Loodan, et meie küünlad toovad teie päevadesse soojust ja rõõmu, nagu nad on toonud meie ellu.

bottom of page