top of page
Untitled (30 × 21cm)1-2_edited_edited_edited_edited_edited.png

MÜÜGITINGIMUSED

VEEBIPOE VONWICCAEE (EDASPIDI VEEBIPOOD) OMANIK ON INDIGO STUDIO OÜ, REGISTRIKOOD 12440945

MÜÜGILEPINGU KEHTIVUS, KAUBA- JA HINNAINFO

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik hinnad on eurodes. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest, v.a juhul kui ostukorvi summa ületab 60.00 eurot (Eesti piirides tellimisel).


Kauba kättetoimetamise tasu sõltub tellitud toote suurusest ning valitud tarnemeetodist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.


Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda e-poes kasutuseloleva makselahenduse abil.


Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Tellimus komplekteeritakse peale tasumisele kuuluva summa laekumist Veebipoe arvelduskontole ning saadetakse välja 1-3 tööpäeva jooksul peale summa laekumist Veebipoe arvelduskontole.

 

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 7 päeva jooksul teate saatmisest.

TASUMINE

Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.Tasumine tellimuse eest toimub pangalingi vahendusel.

PRIVAATSUS & ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.


INDIGO STUDIO OÜ on isikuandmete vastutav töötleja,  kes edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Montonio Finance OÜ-le.


Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile, kui ostja on sisestanud veebilehel e-kirja aadressi. 

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Payment Methods
bottom of page