top of page

KOHALETOIMETAMISE TINGIMUSED

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti ja Soome.

  • Eestis saadetakse pakid Itella Smartpost’i ja Omniva (3.50€/pakk) pakiautomaatidesse.

  • Tellimused alates summast 60.00€ saadetakse Eestis klientidele tasuta.

  • Tellimused komplekteeritakse võimalusel igapäevaselt. Üldiselt jõuavad pakid kohale järgmisel või ülejärgmisel päeval peale postitamist.

  • Soome tellimiseks tuleb esitada tellimus e-posti teel tere@vonwicca.ee. Soome saadame Itella Smartpostiga (12€/pakk).
     

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning lõplik hinnainfo on kuvatud ostukorvi kassas.
 

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-5 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 5-12 kalendripäeva jooksul.
 

Force Majeure juhtumitel jätab müüja endale õiguse kaup kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul.

TAGASTUS & ÜMBERVAHETAMINE

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

 

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Von Wicca veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille võib kirjutada vabas vormis ning saata see e-posti aadressile
tere@vonwicca.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.


Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul,

kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus,

et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

 

Von Wicca veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel kauba kättesaamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Von Wicca veebipood keeldub tagasimakse tegemisest seni,

kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud.

Kui ostja on valinud Von Wicca veebipoest pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Von Wicca veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

bottom of page