top of page

NÄDALAKAARDID: Viimane kuu

Viimaste sündmuste valguses olen teinud otsuse, et lõppeb nädalakaartide ilmumine al. 11.03.2023.

Ma olen alati ja igavesti oma hinges spiritualist ning leian spirituaalsest maailmast ilu. Eile aga sain oma tuttavalt märguande, et ühes laivis, kus kaks Eesti nõida panid kaarte nii minu, kui mitmetele teistele inimestele ilma nendelt luba küsimata/saamata hakkasin ma mõtisklema väga oluliste küsimuste üle.

Ma olen viimaseid aastaid, pidanud endalt küsima: Mis on minu suhe sellise sisuga? Ja tõele au andes ma tunnen juba alates koroonepideemia algusest, et ma ei soovi, et mind seostatakse inimestega, kes oma teatraalse käitumisega solvavad kogu spirituaalset filosoofiat, levitades valesid ning kaevates seeläbi meid kõiki koos nende endiga ühishauda.

Isegi, kui need valed edastatakse naeratuse saatel, klõbistades Hiinas valmistatud kaarte ja vaadates kissis silmil kaamerasse, et jätta muljet, justkui tegemist on olenditega teisest dimensioonist. I'm not impressed.

Ma ei soovi seda energiat enda ja oma pere ellu ning, et mind defineeritaks spirituaalse maailma nõrgimate lülide kaudu.

Ma olen viimastel aastatel teinud läbi väga olulisi spirituaalseid muutusi ning selles valguses näen ma elu sügavamalt ning palju keerulisema masinvärgina, kui seda on võimalik oraakli või tarot kaartidega abstraktselt edasi anda. Ma olen ja jään Wicca'ks, kuid minu spirituaalsed praktikad jäävad edaspidi täielikult minule endale, nii nagu need olid aastaid umbes 5, tagasi.

Need lõigud siin ei ole mitte kuidagi mõeldud kellegi solvamiseks. Kui keegi soovib selle teemaga avalikult praktiseerida, siis ma ei mõista seda hukka. Kui just ei levitada selle valguses väärinfot või kui selliste praktikate läbi manipuleeritakse inimeste ja infoga. Sellisel juhul on neil inimestel minu täielik ning siiras hukkamõist ja siin ei ole Šveits.

Me elame hetkel keerulisel ajal, ümbritsetud mitmete kriisidega ning ma saadan kõigile kaastunnet ning julgust oma elus teha paremaid valikuid ja muutusi.


Jäär

Lisandub uut informatsiooni. Midagi, mida oled pikalt enda peas edasi-tagasi kerinud. Sel nädalal hakkavad pusletükid lõpuks omadele kohtadele sobituma ja sa leiad toetust huvitavatest kohtadest. Võib tekkida uusi tutvusi, kes lähitulevikus hakkavad sinu edus suurt rolli mängima. Need samad inimesed saavad sinu elus olulisteks võtmeisikuteks ka kaugemas tulevikus.


Sõnn

Sa oled praegu sellisel teekonnal, kus tundub justkui kõik on läinud valesti ja nagu jumal karistaks sind millegi eest. See ei ole tõeliselt nii. Sinu selline raske elukogemus on vajalik, et saaksid oma teekonnal leida armastuse ja jääda sellele tõeliselt truuks. Küsimus on, kas see armastus on iseenda vastu või kellegi teise vastu. Lihtne on armuda kellessegi teise, hoopis omaette ooper on armuda iseendasse ning ennast ka siis armastama jääda. Milline on sinu teekond, selgub alles siis, kui oled sellest õppinud.


Kaksikud

Suhted saavad sel nädalal sinu jaoks oluliseks. On tarvis hakata lahkama teemasid, mis on pikka aega kuskil pinna all mulisenud ning vett segasemaks teinud. Teinekord on parim võimalus iseendas ja oma suhetes selgusele saada nii, et eemaldad ennast sellest olukorrast, mõtled sellele, mida sa soovid, mis just juhtus ning millised on sinu tunded, emotsioonid ja mõtted selle kõigega seoses. Enesepeegeldamine sellistes olukordades on esmatähtis ning just see ongi see, millele sa peaksid alates tänasest keskenduma.


Vähk

Ma mõistan, et olukord on keeruline, kuid esivanemate sõnul on üsna pea ilmumas silmapiirile miski, mis kogu sinu eluvõrrandit muudab. Sa pead ise ka sellesse panustama selliselt, et võtad nõuks sellesse uskuda. Iga hetk, mis sa panustad uskumusele, et kõik on metsas, on raisatud hetk sellest, et võiksid elada paremat ja täisväärtuslikumat elu. Korruta endale, et kõik, mis on, kõik mis tuleb, tuleb selleks, et täita sinu unistusi ning viia sind lähemale sinu kõrgeima elu eesmärgi täideviimiseks.


Lõvi

Tundub, et oled sellises eluperioodis, kus tunned ennast üksikuna. Soovitatav on keskenduda sellisel perioodil nendele asjadele, mis teeksid sind õnnelikuks. Keskendu oma soovidele ja kavatsustele elus, millised on sinu eesmärgid ning kuidas saaksid need eesmärgid täidetud? Palu abi esivanematelt, oma inglitelt ja teejuhtidelt, et säilitada selle keerulise perioodi vältel positiivne suhtumine.


Neitsi

Sel alanud nädalal pead sa leidma endas jõudu, et suhelda paljude inimestega. Avastad, et oled ennast näidanud enesekindlamalt, kui sa tegelikult sisimas oled ja see omakorda paneb sind end ebakindlamalt tundma, sest mõistad, et sinu enesekindlust on seni varjutanud mitte oskamatus mida teha, vaid see, et sa üldse nii mõtled. See tuleb päris karmilt üles ning tõuseb sinu teadvusevälja. Ära lase sel ennast siiski tagasi hoida. Pea meeles, et sa oeld täpselt nii enesekindel, kui sa seda endale oma peas selgeks suudad teha. Kui sa usud, et oled ebakindel ning korrutad seda endale oma peas, siis külgetõmbeseaduse kohaselt saad sa täpselt seda, mida mõtled. Mõistad? Fake it, until you make it.


Kaalud

Vot sulle pean ma vist oma elus esimest korda andma edasi sõnumi sellise. Kuigi Kaalud on tavaliselt selline tähemärk, kes peaks vähem asju kaaluma ning võtma otsuseid vastu kiiremini, et midagi mitte maha magada. Nüüd aga esivanemad saadavad sulle sõnumi - ära kiirusta. Võta nüüd aeg maha ja ole kannatlik, usu ning ära kiirusta ühtegi sündmust tagant. Ära tee ühtegi otsust ära enne, kui sul on pilt täielikult selge. Siis saab sinu soov täituda ja kõik loksub paika nii, nagu see on määratud paika loksuma.


Skorpion

Näen, et sul on olnud raske ning elu on visanud sinu rajale üksnes kaikaid ja kive. Tee on olnud konarlik, kuid esivanemad saadavad sulle sõnumi sellest, et kõik on nii, nagu olema peab. Seda on ehk raske uskuda, kuid sa oled kõige halva eest kaitsnud ning raskeimad ajad on juba möödas. Võta seda eluperioodi kjui puhastustules elamist, kus kõik blokeeringud ja negatiivsed uskumused põletatakse sinu küljest maha, et saaksid fööniksi kombel tulest tõusta ja võtta vastu oma täielik potentsiaal.


Ambur

Mingisugune pingeline olukord on, milles tuleb sul olla ektra ettevaatlik. Tuleb oma sõnu kontrollida ning mitte teha emotsiooni pealt otsuseid ega tegusid. Võimalik, et keegi vihastab sind nii välja, et oled valmis kõik sillad viimseni maha põletama. Hoia oma piip ja prillid aga, kui sa seda tuld näppima peaksid, sest kõrvetada saad sa siis ise, mitte keegi teine. Võta rahulikult, hinga sügavalt sisse ja välja, ära rutta, hinda olukorda objektiivselt, enne kui midagi otsustad või millegagi tegusid teha plaanid. Päriselt, magnettormid on tulekud ja parim mõte, mida sa enda peas saad veeretada on: Hommik on õhtust targem, ma mõtlen sellele homme.


Kaljukits

Sinul on kuidagi karma ektra puhas, esivanemad ütlevad sulle, et sa paneksid edasi samas vaimus ja meelestatuses, milles seni oled toimetanud, sest sind ootavad ees imelised lahendused ja võimalused. Kõik see on sinu treenitud meele ja harmoonias keha tulemus, hoia seda kurssi ja ära sa heitu!


Veevalaja

Sind julgustatakse oma elu jätkuvalt muutma. Mingisugused muutused on vajalikud, et saaksid täita oma kõrgemat elueesmärki. Võib juhtuda, et lähitulevikus saad huvitavaid pakkumisi, kuid pead oma kehaga tunnetama, kas see on täpselt sinu jaoks. Oled tundnud ennast teistest erinevana juba ammu ning nüüd hakkad sa märkama enda ümber seoseid teiste inimestega ning ka seda, mille jaoks on just need inimesed sinu elus olulised. Sa hakkad mõistma ja tunnetama, et sa pole tegelikult iialgi olnud üksi ja sa ei ole seda kindlasti ka tulevikus. Mis iganes see on, mis muutusi sulle siin ennustatakse, see on igatahes midagi, mis puudutab ja muudab väga paljude inimeste elu positiivses võtmed. Mul on seda sulle siia kirjutades tunne, nagu tohutu torm tuleks taamalt müristades ja välgutades, torm mis uhub puhtaks kõik teed, kastab puud, põõsad, lilled ning täidab kuivanud jõed taas värske veega.


Kalad

Sind toetavad väed, mis panevad liikuma kõik aastaajad. Küsimus millega seoses praegune sõnum tuleb on seotud aga rahaasjadega. Taevased väed toetavad sind ja sinu rahaküsimusi puudutavaid palveid ning neid palveid on kuulda võetud. Sulle kinnitatakse, et raha sümboliseerub seda küllust, millega universum varustab kõike. Maa peal levinud negatiivne suhtumine rahasse tuleneb ainult ja üksnes inimeste mõtetest ja meeltest. Universumis on raha kui energiavahetus. Sinu finantsküsimused on olnud blokeeritud minevikust pärit süütunde ja teiste negatiivste tõekspidamise ja tunnete tõttu. Nüüd oled sa protsessis, kus võib vabastada need mitmed negatiivsed rahaga seotud uskumused. Luba endal mõelda ja leida võimalusi, ole avatud ning ära mõtle mitte puudusest vaid mõtle, kuidas rahaküllust juurde luua. Seejuures on oluline meeles pidada, et raha ei saa kunagi olla eesmärk ise, sest raha on valuuta, vahetus, energiavahetus. Eesmärk saab olla uus auto, maja, kursus, kontserile minek, uued saapad jmt.

35 views0 comments

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page