top of page

NÄDALAKAARDID: Vähki saadab õnn, Skorpion tunneb iseseisvust


Me oleme ühiskonnaga terviklikult pimedas ajas, lahti ühendatud ühest suurest ning olulisest aspektist – iseendast – enda teadlikkusest iseendast. Teadlikkusest iseenda tunnete, mõtete, uskumuste ning oma tõelise ja tegeliku olemuse suhtes. Kuigi materiaalses mõttes ei ole seni olnud külluslikumat ajaperioodi, oleme emotsionaalselt ja psühholoogiliselt täielikult tühjaks imetud. Meie ühiskond on hirmul ning isegi spirituaalsed juhid, manitsedes peavoolumeediat ning rääkides UFO invasioonidest ning uuest maailmakorrast, eksitavad oma järgijaid ning elavad ise äärmuslikes illusioonides.


See on pime aeg, sest inimesed usuvad valesid ning on nõus neid uskuma selleks, et oma reaalsusest ja probleemidest põgeneda. Nad ei kannata oma murede sügavust ning sotsiaalmeedias nähtud õnnelikud näod ja vajadus kuhugile kuuluda on juhtinud neid kaugele oma kodusadamast.


Et sellest pimedast ajast mustade peeglite tagant välja tulla, on tarvilik meil oma teadlikkust iseenda suhtes tõsta. Teadlikkus iseendast ja oma emotsioonidest annab meile võimaluse võtta vastutus enda ning oma elu, õnne, armastuse, külluse voolamise eest aga ka negatiivsete emotsioonidega, hirmudega, vihaga, paanikaga ning muude eluraskustega toimetulemise eest. Tänapäeval ma näen vaid, kuidas teineteise mõnitamine ning naeruvääristamine on viis, kuidas ennast paremini tunda. Või vastupidiselt, reaalsusest täielikult põgenemine - uskumine paraleelreaalsusesse ning ilmtingimata soov ja eesmärk neid inimesi "ümber õpetada", kes seda reaalsust ei soovi tunnistada või peaksid seda oma sõnadega kuidagi ohustama.


Tegelikult oleme me kõik täpselt ühesugused inimesed, ühesuguste lugude ja karakteritega, lihtsalt meie lood jutustatakse teineteisest erinevates raamatutes. Ja nendes raamatutes on olulisel kohal see, kuidas meid üles kasvatati, kuid veel olulisem on see, kuidas me suhtusime ja suhtume sellesse täna, kuidas meid kasvatati.


Olulisel kohal on suhe emaga ja Emakese maaga. Lapsed ei jääks ellu kui nende perekond nende eest ei hoolitseks ega neid toetaks. Vanemate roll oma laste elus on nende teekonda toetada. Olla kohal, kui lapsel on kurb, pakkuda talle armastust ning tuge. Vanemate kohustus oma laste ees on juhatada neid ellu, seistes nende seljataga kui raudne tugi, luues lapsele turva- ja kodutunde. Nii õpetatakse meile, et elus on häid ning halbu aegu ning, et vaatamata praegusele enesetundele, kõik lõpuks laabub ja saab korda seatud. Selliselt kasvavad üsnagi enesekindlad inimesed, kes kahe jalaga maapeal.


Armastuse pakkumine ei tähenda ilusate asjade ostmist või lapse lohutamist ükskõik milliste ilusate sõnadega. Armastuse pakkumine on oma last vaadates armastuse tunde enda sees tundmist ning selle armastuse tunde läbi oma lapse nägemist. Mitte päästmist, mitte teda valu eest hoidmist või peitmist või üksinda jätmist. Lapse toetamine tähendab lapsele tähelepanu andmist. See tähendab lapse kuulamist, mõistmist ning sisemise dialoogi julgustamist. Mitte lapsele ütlemist, mida tuleb teha ja kuidas asjad tegelikult on. Lapse toetamine ei ole hinnangute andmine või manitsemine sõnadega ‘’Ma ju ütlesin, et nii läheb, aga sa ei kuulanud.’’


Turvatunnet ja kodutunnet ei looda samuti asjadega, need on tunded mis antaksegi edasi nende tunnete tundmisega ning tekitamisega. Kas sinus on need tunded olemas või on sinu kodutunne seotud majaga, autoga, telefoniga jmt asjadega? Asju saab ära võtta, aga tunnet mis on sinu sees, ei õnnestu väga kergelt ära võtta.


Meie perekond annab meile siinse elu ilmselt ühed tähtsamad õppetunnid. Kõik on kõigi ja kõigega seoses. See milline on sinu perekond annab sulle tegelikult ideaalse sümboolse peegelduse sellest kuidas sa suhtud ellu ja ülejäänud maailmasse. Seega võib sinu praegune maailmavaade olla täielikult subjektiivne selles osas, mida sulle on õpetatud. Millises keskkonnas on sind kasvatatud?


Loomulikult meist igaüks kannab vastutust oma elu eest ise. Kuid iga uskumus ja uskumuse põhjal tehtud otsus mõjutab kõike ja kõiki meie ümber.


Nüüd aga jõuad oma nädalaennustuseni, mis edastatakse sinu tähemärgi kaudu. Kui sul veel ei ole nädalakaartide tellimust, siis soovitan selle sul kindlasti teha, et mitte oma esivanemate sõnumeid maha magada. Kui sa ei ole veel minu küünalde e-poodi vaadanud, siis soovitan seda ka kindlasti teha.

Jäär

Want to read more?

Subscribe to www.vonwicca.ee to keep reading this exclusive post.

Subscribe Now
136 views0 comments
bottom of page