top of page

NÄDALAKAARDID: Vähk kirjutagu, Kalad peab rääkima tõtt.


Normaalsus. Mulle öeldakse pidevalt, kuidas ma peaksin, võiksin ja ei tohiks elada, teha, mõelda või öelda. Ma kas töötan liiga vähe või siis liiga palju, kannan ebasobivaid riideid, räägin vale tooniga, küsin liiga palju või liiga natuke, muretsen liialt või olen üle-emotsionaalne. Kas tundsid ka ennast siit ära?

Kas sind peetakse veidrikuks või eksentrikuks sinu erinevuste tõttu? Ma näen, et inimesed meie ümber soovivad, et me kõik oleksime ühesugused. Ometi on just meie erinevused need, mis teevad meist need inimesed, kes me oleme, mitte need asjad, mida teeme teistega ühtemoodi.

Meid arvatakse sõprade grupist või perekonnast välja või saame osaks halvakspanule, kuna erineme. Aga see ei ole asi, mille üle kurvastada, vaid vastupidi - rõõmustada. Keegi kes sulle heidab ette, et sa ei ole üht või teistpidi normaalne, see inimene ei ole sinu aega ja energiat väärt. Ma mõistan, et see võib olla raske, kui tegemist on mõne pereliikme, ülemuse või parima sõbraga, kuid see, mida ja miks nad sulle ette heidavad ei puutu sinusse ega vaja sinu energiat.

Inimesed, kes sinust hoolivad, hoolivad ka sinu tunnetest ning hindavad sinu erisusi. Inimesed võivad olla kes iganes nad tahavad olla, nii kaua kuni nad sellega kellelegi teisele haiget ei tee. As long as you are not harming anyone, do as you wish.


Want to read more?

Subscribe to www.vonwicca.ee to keep reading this exclusive post.

Subscribe Now
5 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page