top of page

NÄDALAKAARDID: Tähemärgid peavad usaldama


Pime aeg hakkab läbi saama, liigume vaikselt kuid kindlalt valgemate päevade poole. Ja miski pakitseb mu sees, seemneke, mis on läinud idanema pistab vaikselt pimedusest valguse poole. Ma tunnen virgumist ja ma tean, et sina tunned sama. Enam ei saa lubada tormamist, ainult sammukese haaval on võimalik siit liikuda edasi.

Nädalakaartidest 12le tähemärgile joonistub välja väga huvitav läbiv teema usaldamisest.


Jäär

Ees seisab elumuutus, võiks öelda, et õnneliku sorti. See võib tähendada kas kolimist või töökohavahetust, igatahes kaasneb muutusega positiivne energia. Võimalik, et muutus on toimunud juba sisemiselt, lihtsalt nüüd jõuab materiaalse maailma reaalsus sellele ka järgi. Nüüd tuleb hoolikalt tähele panna, missuguseid variante elu ja esivanemad sinu teele saadavad. Võimalusi võib tulla mitmeid, kuid ma mitmed neist võivad ise ära kukkuda ning sind natukese distressi jätta. Ei tasu pead norgu lasta, sest tavaliselt selliste sündmuste taga on midagi, mida veel ei mõisteta, mingisugune õnnistus, mis teeb elu paremaks, mõnusamaks ja mugavamaks. Usalda ja võta vastu.


Sõnn

Sina tõesti väärid parimat. Sa oled soovinud ja palunud taevatähtedel oma unistusi täide viia ning sinu sõnum nendel tähtedelt vastu on - ära mine kompromissidele. Üks asi on see, et meie esivanemad saavad meie unistusi aidata täide viia, hoopis teine asi on see, kui meie neid täideviimises kompromiteerime sellega, et oleme nõus vähemaga kui… Loomulikult ei meeldi kellelegi inimesed, kes ütlevad ei või saadavad tagasi poolkülma toidu. ühest küljest võib seda kõike vaadelda kui nipsakust, kuid teisest küljest on see iseenese eest hoolitsemine, lugupidamine ning enesele parimat soovimine. Sa ei ole nipsakas, kui pole nõus kompromisse tegema tasandil, mis puudutab sinu heaolu ning unistusi.


Kaksikud

Üks kõige olulisim asi maailmas on usaldada oma südame juhatust. Ma olen mõistnud, et südame vastu ei saa. Ma olen mõistnud, et kui südame valik viib mind kohta, kus on elu keerukas, siis sellegipoolest on see just nimelt see paik, kus kaalukauss rahulolu, rõõmu, vaimse kasvamise ning arenemise ja armastuse poole on märgatavalt suuremas ülekaalus. Palun usalda, et oma südame juhatust järgides ja austades jõuad sa imelise õitsenguni, justnimelt selleni, mida oled koguaeg soovinud ja igatsenud. Sinu sellenädalane sõnum inglitelt on - usalda ja võta vastu.


Vähk

Armsake, oled mõtisklenud, mis on sinu elu kõrgeim eesmärk. Mis on see põhjus, miks sa oled siin, ning mis põhjusel see kõik just sinuga juhtub? Sinu kõrgeim eluülesanne on esivanemate sõnul seotud suhtlemise ja kunstidega. Sa ju tegelikkuses tead seda, sest oled alateadlikult selle poole alati töötanud, sinu suhted, sinu sõprused, tutvused ning isegi töö on kõik toiminud just selles valguses. Vaata oma elule korraks kaugemalt, ära keskendu detailidele vaid vaatle oma elu suures plaanid eemalt. Ära lase ebakindlusel end tagasi hoida. Ka sinu sõnum uueks alanud nädalaks on - usalda ning võta need inglite sõnumid vastu.


Lõvi

Sinul armas, on aeg tegutsema hakata. Sa oled praegu sellises olukorras, kus sisemiselt oled oma isikliku tõega väga heas kontaktis. Mida see tähendab? See tähendab, et sa tunned, mis on sulle hea ja mis mitte. Sa tead, mis on õige, mis on vale, sa tead kuhu minna siit edasi ja kas oleks võib-olla aeg astuda paar sammu tagasi. Sa pead usaldama oma sisetunnet ning armastaval moel selle järgi ka tegutsema. Nagu kõigil eelnevatel tähemärkidel on ka sinu sellenädalane sõnum seotud usaldamisega ning omaenda tõe vastuvõtmisega.


Neitsi

Ohsapoiss, neitsikene. Sinul tuleb väga põnev nädal. Kuidas sa ennast tunned? Esivanemate sõnul oled sa just midagi väga olulist korda saatnud, mis on päädinud sellega, et oled midagi võitnud. Olgu see siis midagi materiaalselt või hoopiski suhtetasandil või sisemiselt, sinu mikrokosmoses. Igatahes on nii, et sinu mingisugune soov või soovid on täitunud või kohe täitumas. Igatahes tuleb sul jätkata samas vaimus, mitte kaotada usku ning jätkuvalt - võta vastu see, mis tuleb. Ära kahtle, lihtsalt usalda.


Kaalud

Sina pead sel nädalal langetama mingisuguse otsuse. Otsuste langetamine on inimestele sageli rasked, sest inimesed kardavad eksida, kardavad langetada otsust, sest ma soovivad teha ainult õigeid otsuseid, ei tohi eksida. Ütle see viimane lause iseendale valjult ning jälgi siis kuidas selle lause lugemine ning valjult ütlemine sinu energiakeha mõjutab? Pane palun tähele, kas kuskil sinu kehas sai energia liikuma, või vastupidi - jäi toppama?

See on sinu sisemine tarkus, sinu hing ja sinu esivanemad, kes läbi nende tunnete suhtlevad ning märku annavad, missuguses suhtes selle lauses info on sinu uskumustega.

Peab küsima, siis ka antakse. Sind edasi aitavad küsimused peaksid olema: Milline valik viib mind kõrgemale eesmärgile lähemale? Või: Milline valik viib mind kõrgemalt eesmärgilt kaugemale? Need on küsimused, mille tunnetuse ja mõtete vastused annavad sulle kõik, mida vajad, et edasi liikuda. Kui oled vastused saanud, tuleb sul teha otsus, ning seda siis usaldada ning võtta vastu, mis sellest sünnib.


Skorpion

Sa oled pikalt vindunud kuskil maa ja taeva ning lootusetuse tunde vahel. Siinkohal sinu esivanemad ütlevad, et need uued vaimsed ülemeelilised kogemused on muutmas sinu nägemust maailmast ja iseendast. Avad nüüd oma silmad, oma vaimsed võimed läbi palvete, meditatsioonide ja kõikide nende uute teadmiste abil, mida viimastel kuudel või aastatel kogenud oled. Ära pelga oma andeid rakendada. Et su võimeid veel enam saaksid avalduda, on sulle saadetud abilisi, õpetajaid, sõpru ja tuttavaid. Need anded, mis sul on, sinu sisemine hääl ning tunnetus on tõeline, usalda seda ning võta eluõppetunnid vastu.


Ambur

Ambur, kas sa juba ise tunned, kuidas hävitaja arhetüüp sinu elus on kohal? Kas tunned juba, kuidas üks periood sinu elus on lõppemas ja teine silmapiiril tärkamas? Periood, milles sa hetkel oled ei ole kindlasti kerge, kuid otsi abi ja juhatust meditatsioonides ja mõtisklustes oma kaitseinglite või teejuhtide poole. Palu, et nad sind lohutaksid või saadaksid sulle välist ja ka sisemist -hingelist abi. Usalda, et sind ootab ees õnn ning võta see vastu.


Kaljukits

Sinu sellenädalane sõnum tuleb suhete või abielutasandil. Uude suhtesse tuleb alati kaasa ka vana suhte valu. Mõni partner on suuteline seda taaka kandma ning aitama sul terveneda, kuid enamus partnereid on niivõrd haavatud isegi, et teiste valu nad kanda aidata ei suuda. Enne, kui sa saad tervendada oma praegust suhet, on sul tarvis tervendada need haavad, mis on tekkinud eelmistest suhetest, kõige esimene suhe on sul olnud oma vanematega. Usalda, et see konflikt, mis praegu on, on tekkinud täpselt selleks, et sa oleksid võimeline vastu võtma kogu õnne ja rõõmu ning armastust, mis sinu suhe sulle tulevikus pakkuda suudaks.


Veevalaja

Sina seisad nüüd huvitavad olukorras. On tekkinud mingisugune konflikt ja sinu esivanemate sõnum on, et arusaamatus on tekkinud, sest oled andnud hinnangu iseenda iseloomule ja käitumisele ning motiividele. Selle kõige tervendamiseks pead hinnangutest iseenda suhtes loobuma. Selle asemel, et tembeldada iseennast või osi iseendast kuidagi heaks või halvaks, tuleb suhtuda neisse pigem mõistmisega ja teadmisega, et sa tõesti annad endast parima. Selle asemel, et iseennast haletseda, tuleks usaldada iseendas peituvale sisemisele jõule ja justnimelt sellele jumalikkusele, sest selle jumaliku olemusega paned sa särama mitte ainult iseennast, vaid ka teisi, kes sinuga kokku puutuvad. Usalda siis, et kõik ongi täpselt nii, nagu see peab olema ning võta vastu kogu informatsioon.


Kalad

Sinu silmapiiril on midagi uut ja väga positiivset, millest sul praegu veel aimugi ei ole. See on juba tegelikult peaaegu kohal, kuid sa ei märka veel selle olemasolu. Tundub, et on veel mõned asjad, mida sa vajad teha enne, kui märkad oma töö vilju. Kõike, armas, mida oled külvanud, saad sa peagi lõigata. Just nüüd on kõige olulisem, et jääksid positiivseks ning säilitaksid oma soovidest kindla visiooni. Väldi palun skeptilisi isikuid ja negatiivselt meelestatud inimesi ja sa astud iga päevaga sammukese lähemale oma unistustele. Isegi siis, kui samm tundub sulle tibatilluke, siis pea meeles, et see on siiki samm, sa oled lähemal, kui olid enne. Kinnita iseenedale iga päev, et oled oma unistused ja soovid täitnud, ning usalda, et oled need isegi ületanud. Võta vastu inglite abi ja juhatus, sest nad on sinu kõrval.


Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page