top of page

NÄDALAKAARDID: Sõnn haigestub, Vähk jäägu üksinda.

Ma olen tänaseks päevaks midagi juba väga väga pikalt edasi lükanud. Von Wicca nimelt uueneb. Uus leht on valmis, vajab vaid ümberlülitamist ning uute toodete avaldamist. Ma olen seda edasi lükanud, sest... Ma tahan, et kõik oleks perfektne. Aga minu silmis, see ei ole olnud veel. Ja pärast rohkem, kui aasta pikkust küünalde tootearendust leian ma ikka midagi, mille pärast leian õiguse kõik nulli tõmmata ning uuesti alustada. Ja siin ma siis istun, täiskasvanu ATH'ga, lükkamas asju edasi ja edasi ja edasi ja... Ja nüüd hiljuti ma mõistsin, et see ei saagi kunagi perfektne olema.


Asi on selles, et ma kardan. Me kõik aeg-ajalt kardame midagi. Mina kardan võimalust uuele algusele. Minu praegune teekond on olnud “Ei ole võimalik” ja selle muutmiseks “Kõik on võimalikuks” on võtnud aega, kahtlusi, allaandmisi, kuid selle juurde tagasi tulemine ning aina uuesti ja uuesti alustamine - see rahuldab minu hinges midagi, mis on seletamatu.


Äkki on see hirmutav, see uskumine, et "ma olen võimeline"? Võib-olla on see kõige raskem? Samuti nagu see on raske ja hirmutav mõte, see mõte ka kaunistab mu päeva. On see uus algus teekond tõestamaks, et "minu valikud on väärt!"? Loomulikult võivad uued algused meid ka igal võimalikul viisil maha tallata, kuid... mul on ju õigus, et iga lõpp on millegi uue algus ning iga uus algus õigustab meie olemasolu inimesena.


Uus algus tähendab elu maitsmist ja põneva meeleoluga taas kõige ülesehitamist. Värske uue elu sissehingamine elavndab meelt, et elus hästi läheks. See arendab ja loob ideid, uusi võimalusi. See tähendab, et peame teadma oma nõrku kohti ja püüdma neid oma plusspunktideks muuta.


.Uus algus tähendab uute inimestega suhtlemist, täiesti uue ja võimalik isegi, et täiesti võõra mõtteviisi rakendamist või alasurutud mõtteviisi avaldumist, mis lisab teadmisi. See tähendab mõistmist, et elu võib olla parem, kui seda valida teadlikult. See tähendab, et saame teineteiselt inspiratsiooni ammutada ja vajadusel üksteist motiveerida. Uus algus tähendab õppida asju laias laastus ja kandma teistsugust vaatenurka. Mõnikord on lõppude puhul kingituseks õnn ja hüvastijätmises rahulolu...


Mõnikord tähendab uus algus seda, et lubatakse endale puhkust. Vabaneda pingest, koormast, hilisõhtustest nutmistest ja võltsnaeratustest, mis täiendasid vana elustiili.


Ma tõesti usun, et uus algus tähendab lubada endal elus edasi liikuda. Liikuda teele, millel on nii ebaõnnestumisi kui ka edu, kuid mõlemaga toimetulemise viis on meie endi valik. Et liikuda edasi oma potentsiaaliga, mis kindlasti aeg-ajalt puruneb, kuid tõstab sind taas tugevamini, kui sellel laseme.

Want to read more?

Subscribe to vonwicca.ee to keep reading this exclusive post.

Commentaires

Noté 0 étoile sur 5.
Les commentaires n'ont pas pu être chargés.
Il semble qu'un problème technique est survenu. Veuillez essayer de vous reconnecter ou d'actualiser la page.
bottom of page