top of page

NÄDALAKAARDID:Kaksikud ärgu unustagu, Neitsil aeg edasi liikuda


Ma ei ole sedasorti inimene, kes usuks, et igale olukorrale on väljapääs või lahendus, kuidas see korda teha. Ma usun, et meie elud on suuremas osas ettemääratud ning meil ei jää tihtilugu mitte midagi muud üle, kui lihtsalt kaasa sõita ja sõitu nautida. Aga kui on asju, mida muuta ei saa on ka alati midagi, mida saab.

Ma mõistan, et kõigil inimestel on oma elus raskused ja kergused. Kergetel momentidel tavaliselt inimesed on sõbralikud ja naeratavad, see tuleb loomulikult. Rasketel hetkedel oleme närvilised ja pinges ning negatiivsed eneseväljendused tulevad kergemini, kui positiivsed.

Ma ei saaks aga öelda, et kui kõik on sitasti, siis võib ka ümbritsevate inimeste tuju perse keerata, neile halvasti öelda, neid alandada, neid vähendada ja nende eneseväärikust ja enesehinnangut kahjustada või riivata.

Vahel on ainuke variant lihtsalt alla anda ning edasi liikuda teises suunas. Jätta kõik see, mis teeb liiga, seljataha. Ma olen terve oma elu olnud lahendustele ja muutustele orienteeritud inimene. Vanemaks saades aga olen mõistnud, et ükskõik, kui palju ma iseendast ka ei investeeriks, on siin ilmas inimesi, kes muutuma määratud ei ole.

Ja see tähendab minu jaoks seda, et pean valima. Valik, kas ma jään sellesse ebakindlust ja kurvastust tekitavatasse sidemetesse või otsustan eemalduda. Ja kui ma eelandun, siis jäädavalt. Sest usaldage mind, kui ma ütlen - inimesed ei muutu. Ja kui nad muutuvad, siis nad ehk otsivad andestust, kuid nad lepivad sellega, et sind enam nende elus ei ole - austusest ja armastusest sinu vastu.


Want to read more?

Subscribe to www.vonwicca.ee to keep reading this exclusive post.

Subscribe Now
0 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page