top of page

Kuidas VonWicca erineb teistest küünalde tootjatest?

Iga hubase kodu ja kodutunde austaja üheks tähsaks sisustuselemendiks on küünlad, mis loovad silmailu ja ka aroomi. Küünalde turul on tänaseks tohutult palju pakkujaid kelle seast valida omale meelepärane.

On midagi maagilist ja lohutavat küünlaleegis ning sellest eralduvas aroomis. Küünlaid on palju, aga kõik ei ole loodud võrdselt ega ei pruugi alati täita oma eesmärki. Kõik küünlad tõesti põlevad ning lõhnaküünlad täidavad vahest ka ruumi aroomiga, kuid ometi maksavad luksusküünlad kuni 4 korda rohkem. Miks see nii on?

See, et toode valmib 100% käsitööna ei tähenda veel, et tegemist oleks luksusküünaldega või, et nad oma hinna väärilised on. VonWicca luksusküünalde valmistamise protsess on pikaajaline ja ressursinõudlik. Luksusküünalde tootjatele on omane küünalde valmistamisel äärmiselt hoolikas ja detailne lähenemine. Hoolikas ja nõudlik lähenemine mitte ainult aroomiõlide, vaha, tahi ja küünlaklaasi kvaliteedile ja disainile vaid ka esteetikale ja keskkonnasäästlikkusele.


Ühe küünla valmimise protsess

1. Esimene etapp - Eeltöö

Meie VonWicca meeskond külastab, suhtleb, õpib tundma ja tutvub erinevate koostisosade valmistajate ja edasimüüjatega isiklikult, et veenduda nende pädevuses tagada parim kvaliteet ja minimaalne jalajälg loodusele. Tehaste kohta, mida külastada ei ole olnud võimalik, teeme suuremahulist ja aeganõudvat uurimustööd. Valime komponendid, tooraine jmt kõik väga rangete kriteeriumite järgi.

Samuti kujuneb ka küünlaanuma ja pakendi valik.


2. Teine etapp - Ettevalmistus

Järgmine samm on komponentide kokku sobitamine steriilses keskkonnas. Katsetame korduvalt erinevaid lõhnakooslusi ja koguseid kuni leiame, et toode on lähedal perfektsusele ning esindab meie brändi olemust, missiooni, visiooni ja eesmärki.

3. Kolmas etapp - Tahkumine

Küünalde tahkumise protsess on pikaajaline ning kogu aja vältel tuleb teha märkmeid. Aja möödudes muutub külmast vahast eralduv aroom oluliselt, muutuvad küünla põlemise ja lõhna eritumise omadused. Tahkumise protsessis võib esineva tunneldumist ja vajumisauke, mis kõrvaldatakse vastava tehnikaga. Vajumisaukude ja tunneldumise eemaldamiseks on erinevad tehnikad, mis sõltuvad tunneldumise ja vajumisaukude mahust.


4. Neljas etapp - Testimine

Omaette protsess on testküünalde põletamine. Enne suurema hulga küünalde valmistamist valmistatakse hulk küünlaid, mille omadusi testitakse. Ka siis, kui testperioodist on leitud ideaal ja valmistatud on suurem hulk küünlaid, valime sellest partiist välja 2-3 küünalt, mille põlemist testime. Jälgime küünlast eralduvat lõhna kogust, tahi põlemist, kuumust klaasis, põlemise ühtlust, vaha värvi muutust ja põlemise aega. Kui selles etapis esineb tõrkeid, liigume tagasi esimese või teise etapi juurde, olenevalt probleemi mahust ja faktoritest


5. Viies etapp - Pakendamine

Peale kvaliteedikontrolli läbimist, kui küünal vastab kõigile nõuetele, põleb ühtlaselt ja eritab õiges koguses lõhna, valmistatame küünal ette pakendamiseks ning pakendame.


Tulemuseks on suure pühendumusega valmistatud kõrge kvaliteediga puhaste aroomidega elegantne luksusküünal, mis on meie VonWicca kaubamärgi identiteedile ainulaadne. Selline on meie VonWicca küünalde valmistamise protsess. Ühe küünla valmistamiseks kulub algusest lõpuni umbes kuu aega. Ostes VonWicca luksusküünlaid saad parima kvaliteediga valmistatud küünla.

82 views0 comments

Kommentarer

Bedømt til 0 ud af 5 stjerner.
Ingen bedømmelser endnu

Tilføj en rating
bottom of page